Hakkımızda

Arangül Firması 1982 Yılında Kurulmuş Köklü Bir Firmadır.

Özellikle Zorlu Geçen Son 5 Yıl Boyunca  Tamamı Kendi Bünyemizden Oluşan Bitirmiş  Olduğumuz Toplam 36.000 Metre Kare   3 Adet Fabrika Binası İnşaatı Ve Yakın Tarihte 110 Dönüm Yeni Fabrika İnşaatına Da Başladık

Hızla Geçen Zamanı Ve Günümüz Teknolojisine Yetişmek İçin Sürekli Gerek Yeni Teknolojiler İle Büyüyen Gerekse Ar-Ge Çaılışmaları İle Üretilmiş Dünyada Hiç Olmayan Tamamı Firmamız Tarafından Tescilli 50 Ye Yakın Patentli Ürünümüz Vardır.

Şu An İtibarı İle 70 Adet  Servo Motor Enjeksiyon Makinesi, 10 Adet Cnc İşleme Makınesi, 400 Adete Yakın Kalıp Çeşidi Ve Yıllık 5,000 Ton Hammadde İşleme Kapasitesiyle,Son 5 Yıl Da Her Yıl İhracatçılar Birliği Tarafından Kendi Konusunda En Çok İhracat Yapan Firma Ve En İyi Ürün Üreten Firma Olarak  Ödüle Layık Görülmüştür.

Gerek Üretim Aşamasında Gerek Yurt Dışı Satışlarda Ciddi Mesafeler Kat Ederek Türkiyede Yerleşik 1,500 Müşteri Sayısı, Yurt Dışında 55 Ülkede 150 Ye Yakın Bayii Ağı İle Son Beş Yılda Her Geçen Yıl Hızla Yeni Ürünler Ve Yeni Müşteriler Pörtföyüne Katarak Yurt Dışındaki Bir Çok Büyük Üreticiyi Geride Bırakmıştır.

Amacımız Ankara Nın En Büyük Enjeksiyon Baskı Ve Üretim Tesisini Kurup, Milli Değerlerimize Değer Katarak, Türkiyemizi En İyi Ve En Kaliteli Ürün Üreten Markalara Sahip Bir Ülke Olarak  Dünya Pazarında İsmini Duyurmaktır.

Çok Uzun Zaman Bibi Görünen Ama Yapılan İşlerimizi Göz Önüne Alır İsek  Çok Kısa Zamanda Yapılan Bu Kadar Devasa Yatırımlarımızın Devamı Gelecek, Sanayiimizi En Üst Seviyelere Çıkararak Gerek İstihtamda, Gerekse Ülkemize Katma Değer Sağlamaya Devam Edeceğiz Bizler Ülkemize Bir Nebze Birşeyler Daha Katabilirmiyiz Sevdasıyla,Hep Birlikte Bu Uzun Yolumuzda Çalışırken Bizimle Birlikte Olan Bütün Çalışanlarımızdan Toptancılarımıza Ve Son Kullanıcılarımıza Kadar Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz. Saygılarımızla.