Açık Pozisyonlar

İŞ BAŞVURU FORMU

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*
Doğum Yeri*

T.C Kimlik No*

Cinsiyet*
Medeni Hal*
Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*

Askerlik Durumu*
Ev Adresi*

Telefon Numarası

Cep Telefonu*

E-mail Adresi*

Kan Grubunuz

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz
En son bitirdiğiniz okulun adı

Mesleğiniz

Bildiğiniz yabancı dil

Çalışmak istediğiniz bölüm

Başlayabileceğiniz tarih

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı

Göreviniz

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni

Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı

Adresi

Telefonu

Görevi

İŞ BAŞVURUSU YAPAN ADAYLAR İÇİN AÇIK RIZA METNİ
Arangül Plastik Kalıp San ve Tic. Ltd.Şti. (kısaca “Şirket’’) yaptığım iş başvuru ve değerlendirme süreci kapsamında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca “Arangül Plastik Kalıp San ve Tic. Ltd.Şti.Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni” aracılığıyla işlenen kişisel verilerim hakkında bilgilendirildim.
Şirket’e yaptığım iş başvurusu sürecinde kişisel verilerim aşağıdaki amaçlarla işlenmektedir.
• İşe alım süreçlerinin yürütülmesi ve başvurduğum pozisyona ilişkin işe yatkınlığın ölçülebilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmekte, SGK ve Mali Müşavir ile isteyen Devlet kuruluşları, bankalar, grup şirketleri ve iştiraklerle paylaşılmaktadır.
• Referans kontrollerin gerçekleştirilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmektedir.
• İleride açılacak size uygun pozisyonların değerlendirilmesi ve iletişime geçilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler işlenmekte ve saklanmaktadır.
Arangül Plastik Kalıp San ve Tic. Ltd.Şti. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile bilgilendirildiğimi, yukarıda yer alan hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

[stmgdpr "Kabul Ediyorum"]

No jobs found.

Open chat